Odkryj na nowo Łódź – atrakcyjne budownictwo w mieście włókniarzy

To miasto ma w sobie niesamowity potencjał. Wielka to zasługa wszystkich mieszkańców, którzy zdecydowali się nie wyjechać z Łodzi, gdy skończyły się miejsca pracy i perspektywy na rozwój przemysłu włókniarskiego. Ale tamte czasy to przeszłość.

Obecnie Łódź się rozwija w błyskawicznym tempie, a to za sprawą między innymi nowo powstających domów i całych osiedli. Najwytrwalsi postanowili tu zainwestować i teraz miasto kusi wspaniałymi, odnowionymi ulicami, znaczną liczbą osiadłych tu przedsiębiorców, a wreszcie też pojawiającymi się, wciąż nowymi witrynami sklepów i nowoczesnych zabudowań.

infrastruktura

To bardzo dobre miejsce dla deweloperów i inwestujących w budownictwo. Deweloper w Łodzi może naprawdę wiele. Prestiżowych lokalizacji jest coraz więcej, a ceny gruntów i starych budynków wciąż są zdecydowanie konkurencyjne, nie zdążyły jeszcze ekstremalnie zwyżkować. Deweloperzy, którzy zdecydowali się przybyć do Łodzi oferują obecnie nowocześnie zaprojektowane apartamenty o wysokim standardzie,  podmiejskie osiedla dające wygodę dla całej rodziny. Łódź jest miastem dobrze skomunikowanym. Dojazd do nawet odległych miejsc nie jest problemem.

Transport publiczny a rozwój budownictwa

Liczne linie autobusowe i tramwajowe dowiozą o czasie nawet w odległe miejsca na przedmieściach. Dodatkową zaletą miasta jest coraz więcej zielonych miejsc i parków. Zieleń jest mocną stroną Łodzi. Przy nowoczesnych osiedlach o zabudowie szeregowej lub niskich budynkach wielorodzinnych znajdują się zagospodarowane miejsca zabaw dla dzieci, parki przeznaczone na biegi zdrowia i miejsca do aktywności fizycznej. Pojawia się coraz więcej tras rowerowych.

Łódź staje się miastem, które zaprasza do mieszkania w nowoczesnych, komfortowych budynkach. To miasto dla osób, które chcą mieć ciszę i spokój, a jednocześnie wszystkie rozwiązania i wygody miejskie dostępne w zasięgu ręki. Osiedla  podmiejskie oferują kameralny nastrój, bezpieczeństwo gwarantowane przez całodobowy monitoring i ochronę. Wielkie parkingi oferują wiele miejsc postojowych, aby dojazdy nie były utrapieniem, jedynie logistyczną codzienną przygodą.

Osoby zainteresowane zamieszkaniem w atrakcyjnym miejscu o przyjaznej lokalizacji mogą sprawdzić ofertę firmy Tree Development Group, dostępną pod adresem http://treedevelopment.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *