Kabiny prysznicowe, natryski i brodziki. Porady eksperta

kabiny prysznicowe, natryski i brodziki

Właściwe wyposażenie łazienki wzbudza jeszcze wiele kontrowersji. Człowiek zastanawia się, co zrobić, aby obniżyć koszty i jednocześnie maksymalizować wynik aranżacji. Akurat prysznic to właściwy wybór. Trzeba go jednak poprzedzić analizą korzyści. W artykule przekonasz się o zaletach tej klasy inwestycji.

Jak skorzystasz z funkcji pryszniców?

Szybkość i wydajność natrysku to najbardziej interesująca perspektywa. Wystarczy pięć minut pod strumieniem średnio-ciepłej wody, bardzo dobry żel pod prysznic, słuchawka z funkcją hydromasażu, aby poczuć się rześko. Nie ma też przeciwwskazań, aby postać pod wiązką wody więcej niż jeden raz dziennie. I tak oszczędzisz na zużyciu wody, w porównaniu oczywiście do wanny. Jedna kąpiel w wannie to mniej więcej trzy natryski. Różnica spora, biorąc pod uwagę większą ilość domowników.

Kabiny prysznicowe z głębszym brodzikiem to inwestycja w rodzinach, gdzie są dzieci, osoby starsze, niepełnosprawne lub z ogólnymi problemami ruchowymi. W brodziku można przecież siedzieć, a strumień wody regulować zgodnie z potrzebami. Nie ma zatem żadnego dyskomfortu, zwiększa się samodzielność. Pobyt w wannie mocno odpręża, ale równocześnie powoduje senność. Prysznic to natomiast poprawa odporności, dodatek energetyczny.

prysznic - dlaczego daje energie

Dlaczego prysznic daje energię?

Bo wiązka wody trafia regularnie na ciało w różnych miejscach dynamizując krążenie. To dowiedziona naukowo sprawa i doświadczalnie możesz przetestować powyższą opcję. Osoby o skłonnościach melancholijnych docenią też poprawę samopoczucia. Pod prysznicem wykonasz dokładniej klasyczne samobadanie ciała. To bardzo istotna kwestia dla każdej płci (profilaktyka chorób). Od czasu do czasu warto wykonać zimny natrysk, by zwiększyć zdolność spalania kalorii. Jeżeli masz duże kłopoty z poceniem się w ciągu dnia błyskawiczny, chłodniejszy natrysk po regularnym stosowaniu usunie lub mocno go zminimalizuje. Pod względem kosztów kabina prysznicowa absolutnie wygrywa z wanną. Nie tylko cena instalacji ma znaczenie. Chodzi o oszczędność metrażu. Prysznic to oczywiście solidna prywatność. Domownik przypadkowo wchodzący do łazienki zobaczy tylko cień za szybą drzwi, a nie wstydliwe momenty kąpieli.

Na zakończenie

Doceń treść powyższego artykułu i zastanów się, czy zakup kabiny prysznicowej to właśnie najlepszy dla ciebie standard. Ciężko znaleźć podobnie efektywny pomysł do nowoczesnej łazienki o czym przekonasz się w eksperckim serwisie producenta armatury Deante

brodziki z Deante

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *