Jaki rodzaj podłogi wybrać?

Podłoga w mieszkaniu czy domu to bardzo istotne zagadnienie. Koniecznie powinna być ona dobrana kolorystycznie, jednak najważniejszym parametrem jest oczywiście wytrzymałość Musi być ona odpowiednio dopasowana do konkretnego pomieszczenia. W przypadku pomieszczeń takich jak łazienki czy kuchnie parametry są niezwykle istotne – przede wszystkim dlatego, iż posadzka będzie narażona na konkretne uszkodzenia i działanie konkretnych czynników, takich jak np. woda.

Posadzki stanowią jedno z ciekawszych rozwiązań

Cenione są przede wszystkim ze względu na swoją wysoka trwałość. Posadzki nie odkształcają się, są odporne na działanie zmiennych temperatur, istnieje możliwość ich szybkiego doprowadzania do czystości. Posadzki, ze Waglewski na zbitą strukturę, nie są podatne na wnikanie brudu. Zanieczyszczenia powstają wyłącznie powierzchniowo, dlatego bardzo łatwo utrzymać je w czystości.

Posadzki mogą być stosowane praktycznie w każdym pomieszczeniu w domu.

Mogą być wykorzystywane w łazienkach, kuchniach, salonach czy tez przedpokojach. Ich rola jest jednak najbardziej widoczna właśnie w pomieszczeniach takich jak łazienki czy toalety. Kafle posadzkowe są wysoko odporne na działanie wilgoci,d dlatego właśnie doskonale sprawdzają się w takich pomieszczeniach.

Podłoga w łazience i kuchni

Posadzki łazienkowe murza być przede wszystkim wysoce odporne na działanie wilgoci. To właśnie na ścianach łazienki osadza się para wodna, która po pewny czasie się skrapla. Wyłącznie produkty wysokiej jakości zapewniając odpowiednie zabezpieczenie dla ścian i nie pozwalają na przenikanie wody w głąb kafelek. Dzięki temu ściny nie pleśnieją Kafelki łazienkowe mają gładką strukturę – umożliwia to szybkie ścieranie nadmiaru wilgoci i łatwe utrzymanie ich w wysokiej czystości. nieco inaczej wyglądają kafle kuchenne, których delikatnie porowata struktura jest niezbędna po to, aby bezpiecznie poruszać się po kuchni, nawet wtedy, kiedy na podłodze rozleje się jakikolwiek płyn. Posadzki kuchenne doskonale sprawdzają się w dużych, jak i niewielkich kuchniach -wszędzie okażą się funkcjonalnym rozwiązaniem.

Więcej informacji znajdziesz w serwisie internetowym pulako.com.pl w dziale posadzek

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *